Our product range includes a wide range of refrigerator organizer - food stprage container, refrigerator 3 section organizer -food storage container and refrigerator organizer -food storage container.














₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 5000 ml (5 L) |
| Material | Plastic |
| Set Of | 1 Pc |
| Number of Compartments | 3 |
| Usage / Application | Kitchen Storage |
| Shape | Square |
| Set Of Container | Set of 2 |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Lid Type | Flip Top |













₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Capacity | 5000 ml (5 L) |
| Set Of | 2 Pcs |
| Number of Compartments | 3 |
| Shape | Rectangle |
| Usage / Application | Kitchen Storage |
| Pattern | Plain |
| Lid Type | Flip Top |
| Color | White |
| Features | Dishwasher Safe, Freezer Safe, BPA-Free, Unbreakable |













₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 5000 ml (5 L) |
| Material | Plastic |
| Set Of | 1 Pc |
| Number of Compartments | 3 |
| Usage / Application | Fridge Storage |
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
| Color | White |
| Lid Type | Flip Top |
| Features | Unbreakable, Freezer Safe, Dishwasher Safe, BPA-Free |
Jay Lunagariya (Sales Head)
Vrtaj Metaplast Private Limited
Plot No.1, Vrtaj Group, SR. No. 14 P2/P, Kasturbadham, Gadhka, Rajkot - 360020, Gujarat, India

