Our range of products include lpg cylinder trolley and 2 in 1 gas sylinder /oil tin trolly.





₹ 67 / PieceGet Latest Price
| Cylinder Compatibility | 19 kg LPG |
| Material | Plastic |
| No. Of Wheels | 4 Wheel |
| Wheel Type | Plastic |
| Shape | Round |
| Load Capacity | 25 kg |
| Packaging Type | Packet |
| Product type | Lpg Cylinder Trolley |
| Use | Home |
| Usage Area | Home |







Get Latest Price
| Cylinder Compatibility | 19 kg LPG |
| Material | Plastic |
| Shape | Round |
| No. Of Wheels | 4 Wheel |
| Wheel Type | Plastic |
| Usage/Application | Material Handling |
| Load Capacity | 40 Kg |
| Color | Red |
| Packaging Type | Loose |
| Pattern | Plain |
Jay Lunagariya (Sales Head)
Vrtaj Metaplast Private Limited
Plot No.1, Vrtaj Group, SR. No. 14 P2/P, Kasturbadham, Gadhka, Rajkot - 360020, Gujarat, India
