Leading Manufacturer of plastic chopping board, plastic round chopping board, curve plastic chopping board with draainer, plastic curve chopping board with drainer, curve plastic chopping board with drainer and curve plastic choping board with drainer from Rajkot.





₹ 46 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Size | 32x21 cm |
| Material | Plastic |
| Brand | ZooY |
| Country of Origin | Made in India |
| Uses | Fruit & Vegetable Cutting |
| Type | Chopping Board |



₹ 48 / PieceGet Latest Price
| Size | 28x36 cm |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Type | Plastic Chopping Board |
| Shape | Rpound |
| Packaging Type | Box |




₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Dimension | 30L x 24W x 1Th Centimeters |
| Size | Medium |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 48 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Size | 32x21 cm |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |


₹ 75 / SetGet Latest Price
| Usage/Application | Vegetable and Fruit Cutting |
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 98 / PieceGet Latest Price
| Shape | Round |
| Brand | zooy |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 98 / PieceGet Latest Price
| Shape | Square |
| Country of Origin | Made in India |
Package Contains: Square Silicone Pot Holders In Assorted Colors.
Material:: silicon
size: 18*18*0.9cm
weight: 84g
Feature:
1.100% food grade silicone with FDA and LFGB approved. 2. Non stick,non toxic. 3. Flexible, lightweight and portable, easy store and transport. 4. Durable, temperature resist (-40°C to 230°C).
usage
Hand wash with warm water and mild detergent; -To maintain beauty and finish, do not soak in water for long periods of time and dry as soon as possible
Color:: Multi




₹ 98 / PieceGet Latest Price
| Shape | Square |
| Country of Origin | Made in India |
Jay Lunagariya (Sales Head)
Vrtaj Metaplast Private Limited
Plot No.1, Vrtaj Group, SR. No. 14 P2/P, Kasturbadham, Gadhka, Rajkot - 360020, Gujarat, India














