Offering you a complete choice of products which include plastic primium portable toothbrush holder, smart square washing machine stand, refrigerator organizer - storage container, plastic toothbrush holder (4 pcs), plastic sticker adhesive hanger hooks (6 hooks) and plastic sticker adhesive hanger hooks 96 hooks).




₹ 26 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | blue |
| Usage/Application | toothbrush case |
| Brand | zooy |
| Length | 18cm |
| Pattern | strip |
| Portable | yes |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Stand Type | Fixed Stand |
| Load Capacity | 150 kg |
| Material | Plastic |
| Shape | Square |
| Adjustable Size | 18–28 inch |
| Wheel Type | Without Wheels |
| Height | 4 inch |
| Color | gray |
| Brand | zooy |
| Country of Origin | Made in India |












₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Set Size | Single Piece |
| Airtight | No |
| Material | Plastic |
| Total Capacity | 5000 ml |
| Usage | Snacks, Refrigerator, Multi Purpose |
| Shape | Square |
| Usage/Application | storage container |
| Brand | zooy |
| Microwave Safe | No |
| Freezer Safe | Yes |









₹ 19 / PieceGet Latest Price
| Mounting Type | Free Standing |
| Material | Plastic |
| Capacity | 1 troothbrush |
| Plastic Type | PP |
| Color | multiplcolor |
| Finish | Glossy |
| Shape | Oval |
| Usage Area | Hotel, Bathroom, Wash Basin, Hospital, Hostel |
| Usage/Application | toothbrush cases |
| Brand | zooy |




₹ 34 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Hook Type | Utility Hook |
| Number Of Hook | 6 hooks |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 34 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Hook Type | Utility Hook |
| Color | White |
| Number Of Hook | 6 hooks |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 18 / PackGet Latest Price
| Ball Type | Laundry Ball |
| Material | Silicone |
| Diameter | 3 cm |
| Usage | Washing Machine |
| Machine Type | Front Load, Top Load |
| Pack Of | 6 Piece |
| Usage/Application | washing machine |
| Color | multicolor |
| Feature | Anti Wrinkle |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 21 / SetGet Latest Price
| Set Contents | 8 Spoon Set |
| Material | Plastic |
| Capacity Marking | Metric and Cups |
| Set Contain | 8 Piece |
| Smallest Spoon Size | 0.25 tsp |
| Largest Spoon Size | 2 tbsp |
| Stacking Type | Ring Attached |
| Color | Black |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 105 / Set of 3Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Capacity | Up To 5 L |
| Usage | Office Storage, Home Storage, Kitchen Storage, Bathroom Storage |
| Usage/Application | Home |
| Shape | rectangle |
| With Lid | Yes |
| With Handle | No Handle |
| Stackable | Yes |
| Foldable | No |
| Pattern | Plain |













₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Mechanism Type | Slider |
| Brand | zooy |
| Material | Plastic |
| Color | blue |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 115 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Mat Type | Baking Mat |
| Length | 40 cm |
| Width | 20 cm |
| Shape | Round |
| Thickness | 6 MM TO 8 MM |
| Temperature Range | -40 to 230°C |
| Surface Marking | Circle Guide |
| Usage/Application | Hotel |
| Packaging Type | Box |
| Finishing | silicon |













₹ 1000 / PieceGet Latest Price
| Product Type | Kitchen Trolley |
| Rack Type | Floor Standing |
| Material | Mild Steel(MS) |
| Primary Material | Mild Steel |
| Mounting Type | Trolley |
| Mount Type | Free Standing Unit |
| Kitchen Rack Design | Circular |
| Number Of Shelves | 3 Shelves |
| No. Of Shelves | 3 Shelves |
| Shelves | 3 |













₹ 1000 / PieceGet Latest Price
| Rack Type | Floor Standing |
| Primary Material | Mild Steel |
| Kitchen Rack Design | Square |
| Mount Type | Free Standing Unit |
| No. Of Shelves | 3 Shelves |
| Finish type | Powder Coated |
| Shelves | 3 |
| With Wheels | Yes |
| Finish | Powder Coated |
| Usage | home/kitchen |





₹ 115 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Rubber |
| Shape | Round |
| Color | Red, Blue, Green, Yellow |
| Mat Size | 16cm |
| Packaging Type | Brown box |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 110 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Mat Type | Baking Mat |
| Size | 5x10 Inch |
| Length | 40 cm |
| Width | 20 cm |
| Shape | Round |
| Thickness | 4 MM TO 6 MM |
| Temperature Range | -40 to 230°C |
| Surface Marking | Plain |
| Packaging Type | Brown box |
| Finishing | Silicon |



₹ 115 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Mat Type | Baking Mat |
| Length | 40 cm |
| Width | 20 cm |
| Shape | Round |
| Thickness | 6 MM TO 8 MM |
| Temperature Range | -40 to 230°C |
| Surface Marking | Circle Guide |
| Usage/Application | Hotel |
| Packaging Type | box |
| Finishing | silicon |













₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Hook Usage | Garment Hanger |
| Material | Plastic |
| Hook Diameter | 4 mm |
| Finish | Chrome |
| Design | 4 hook in one hook |
| Finishing | plastic |
| Grade | plastic |
| Garment Type | Suit, Kids Wear, Shirt |
| Mount Type | Hanger |
| Color | Pink,Blue |













₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Hook Usage | Garment Hanger |
| Hook Type | Multi Functional |
| Material | Plastic |
| Hook Diameter | 3 mm |
| Finish | Nickel |
| Design | Plastic Hook |
| Finishing | Platic |
| Grade | PLastic |
| Installation Type | Easy to install |
| Garment Type | Suit, Lingerie, Shirt, Kids Wear |













₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Hook Usage | Garment Hanger |
| Material | Plastic |
| Hook Diameter | 4 mm |
| Finish | PLASTIC |
| Design | 360* Rotate |
| Diameter | 7 cm |
| Finishing | Plastic |
| Grade | Plastic |
| Garment Type | Suit, Lingerie, Shirt, Kids Wear |
| Mount Type | Pipe Mount |





₹ 65 / Set of 2Get Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Set of 2 |
| Sales Package | Pack of 2 |
| Material | Plastic |
| Tool Type | Lifter & Tucker (2-in-1) |
| Color | Blue |
| Usage | Easy to pickup mattress |
| Packaging Type | Pack of 2 |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 115 / PieceGet Latest Price
| Mat Type | Baking Mat |
| Length | 40 cm |
| Width | 20 cm |
| Shape | Round |
| Thickness | 6 MM TO 8 MM |
| Temperature Range | -40 to 230°C |
| Surface Marking | Circle Guide |
| Color | Green |
| Brand | zooy |
| Non Slip | Yes |





₹ 115 / PieceGet Latest Price
| Mat Type | Baking Mat |
| Length | 40 cm |
| Width | 20 cm |
| Shape | Round |
| Thickness | 6 MM TO 8 MM |
| Temperature Range | -40 to 230°C |
| Surface Marking | Circle Guide |
| Color | Red |
| Brand | zooy |
| Non Slip | Yes |





₹ 34 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Finishing | glossey |
| Mount Type | door mount |
| Number Of Hook | 6 |
| Style | hanging |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | mattress lifter |
| Color | blue |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 34 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Hook Type | Utility Hook |
| Number Of Hook | 6 hooks |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Mat Type | Hot Mat |
| Material | Silicon |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Kitchen |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 21 / SetGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Set Contents | 8 Spoon Set |
| Capacity Marking | Metric and Cups |
| Usage/Application | Home |
| Set Contain | 8 Piece |
| Smallest Spoon Size | 0.25 tsp |
| Largest Spoon Size | 2 tbsp |
| Stacking Type | Ring Attached |
| Color | Black |
| Dishwasher Safe | Yes |





₹ 21 / SetGet Latest Price
| Set Contents | 8 Spoon Set |
| Material | Plastic |
| Capacity Marking | Metric and Cups |
| Set Contain | 8 Piece |
| Usage/Application | Home |
| Smallest Spoon Size | 0.25 tsp |
| Largest Spoon Size | 2 tbsp |
| Stacking Type | Ring Attached |
| Color | Black |
| Dishwasher Safe | Yes |













₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Color | green |
| Size | 20.5 cm |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 19 / PieceGet Latest Price
| Number Of Compartment | 2 |
| Material | Plastic |
| Color | green |
| Brand | zooy |
| Usage/Application | Kitchen |
| Mount Type | Corner Mount |
| Wheels Support | Without Wheels |
| Product Type | Plastic Corner Rack |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 34 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Hook Type | Utility Hook |
| Color | White |
| Number Of Hook | 6 hooks |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 98 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Hotel |
| Packaging Type | Brown box |
| Size/Diameter | 16cm |
| Country of Origin | Made in India |
| Colours | Red, Green, Blue, Yellow |













₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | blue |
| Usage/Application | lifter tool |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | Blue |
| Usage/Application | Mattress Lifter |
| Finish | glossy |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Tool Type | LIFTER |
| Load Capacity | 75KG |
| Material | PLASTIC |
| Application | General lifting |
| Safety Factor | 3:1 |
| Standard | IS |
| Usage/Application | mattress lifter tool |
| Color | blue |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | blue |
| Feature | NEW |
| Country of Origin | Made in India |
Jay Lunagariya (Sales Head)
Vrtaj Metaplast Private Limited
Plot No.1, Vrtaj Group, SR. No. 14 P2/P, Kasturbadham, Gadhka, Rajkot - 360020, Gujarat, India

































